Високі скелясті гори, красиві озера, мальовничі бухти — відгук про похід в Черногорію 2021

Автор:
Дата: 06.09.2021
Оценка:
Поход Черногория Дурмитор

Вирішив написати короткий відгук про похід в Черногорію. Там були високі і скелясті гори, красиві озера, мальовничі бухти , глибокі каньйони!

Але я зрозумів що головна цінність в поході це люди, і прогресивне спілкування. Група була з Києва, Житомира, Білої Церкви , Вінницької області та Кропивницького. Всіх дякую за участь в цьому чудовому турі. Все пройшло гладко і цікаво,приємно від паління корвьойго лайна , ходіння під зливою на перевал , сходження на Боботов Кук в тумані, сплаву по Тарі, до сидіння в кафешках Котору і Жабляка.

Дякую за щире і веселе спілкування. Ми всі маємо свої релігійні, наукові і політичні переконання, але це не заважало нам слухати одні одного з розумінням і винести щось корисно з наших розмов. Ми не боялися спілкуватися на любі теми, політичні та інші не буду навіть пригадувати їх аби не сваритися з ФБ ) Розслаблена атмосфера з жартами і цікаве спілкуванням, а як декорації гори, море і взагалі природа навколо нас. Які би не були прекрасні гори навколо головне це доброзичлива атмосфера в групі і виключність більшості учасників в проект. До нових зустрічив друзі!)

Оставить отзыв

Оставьте первый комментарий!

avatar
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!