Особливості зимового походу 2022

Карпаты Станимир Новый год

Зима – це холодно, сніжно, але дуже красиво!
Це чудовий час для походів в Карпати!
Що стримує вас від участі в такому поході?

Перше це одяг для зимового походу. На думку багатьох людей , спорядження для зимового походу це дуже дорого і специфічне. Але що є насправді, що насправді потрібне для такого походу.
Обов’язкові речі це гетри( гамаші, бахіли, фонаріки )- цей простенький дивайс захистить ваші черевики від попадання в них снігу. Його можно взяти напрокат у нас або купити.
Наступне – це взуття. Що я можу сказати можна купити дорогі трекінгови черевики по знижкам і іх можно використовувати потім в в місті в часи дощів та слякоті. Не беріть ніякі варіанти з утепленням просто якісна шкіра і бажано мембрана для захисту від вологи. Питання холоду вирішується якісними , найкраще шерстяними шкарпетками, обов’язкова пам’ятати що черевики мають бути на 1 розмір більше вашого щоби пальці ніг могли вільно рухатись.
Але не обов’язково купувати дороги нові черевики можна подивитися на секонд хенді і вибрати якісь якісний бренд який знаходиться в хорошому стані. Типові якісні бренди це
Zamberlan, Garmont, Gronell, La Sportiva, Trezeta, Asolo, Scarpa, Raichle, Lowe, Mendel та інші.
Є ще один варіант особливо для чоловіків . Ви берете свої міські шкіряні черевики, з рифленою підошвою типа Cat і подібне , далі обробляєте її водозахисним спрієм ( який можна купити в АТБ )і вперед в гори. Якісна просякнута шкіра тримає сніг і без мембрани.

Що далі. Якщо ви плануєте ночувати в теплих пансіонатах і притулках то спальник вам не потрібен, якщо ні то потрібен спальник з температурою комфорту мінус 10 – 15. Його можна взяти у нас напрокат.
Ти хто ходять в літні походи мають варіант взяти демісезонний і літній спальник, і вкласти один в другий таким чином будуть досягнути бажані термоізоляційні потреби.

Що з одягом? Хто катається на лижах , питання взагалі не стоїть. Лижна куртка, штани та інше аксесуари крім лиж)
Хто не катається можна використовувати звичайні свитера, флісові кофти, міські пухови куртки. Штани підійдуть любі теплі, зверху варто взяти напрокат або купити тонкі водозахисні штани, це можна взяти і на секонд хенді або напрокат . Потрібне декілька пар штанів, під низ термо штани, легінси або лосіни для жінок.
Наші ночівля відбуваються в колибах – це простенькі хатинки, які як правило мають пічку – буржуйку. Сидіти вечором в такій колибі дуже затишно, сплять в них на нарах або лавках.

Все ви готові йти. Не пропускайте цю можливість побачити Карпати зимою і не тільки в черзі на витягу а також і в справжніх горах. Зимовий похід це насправді дуже красиво і зовсім не страшно як здається)
Ми ходимо в Низьких Горганах в районі водоспадів, гори Синячка та інше . А також в Високих Горганах, Сивуля, Довбушанка, Братковська, Хомяк, Грофа, М Горган Ми ходимо на Петрос, Піп Іван, Чорногірський та Мармароський , Близницю , Говерлу та інше.
Запрошуємо в Гори ! Вийди з зони комфорту, відірвись від телефона і компьютера!

Оставить отзыв

Оставьте первый комментарий!

avatar
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!