Дводенні Карпати — походи вихідного дня

Походи вихідного дня дводенні Карпати

Карпати — це чудові гори. Для багатьох це місце для катання на лижах, для інших — місце для звичайного пікніка коло дороги. Але Карпати — це набагато більше, ніж ці активності. Щоби добре впізнати ці гори ватро піти в туристичний похід. В поході по Карпатам ви побачити природу з внутрішньої сторони, а не з екрану Діскавері чанел, і навіть не з вікна автобуса. Похід Карпатами — це цікава пригода, це занурення в природу, це подолання себе і дуже корисна фітнес подія!

Походи Карпатами бувають різної тривалості: від 1 до 6 днів. Принаймі ми пропонуємо такі походи: Походи в Карпати
Тут я би хотів наголосити про формат на 2 дні. Це як раз для тих, хто раніше ніколи не займався цим і не готовий піти на довше. Для початку 2 дні — це нормально: два дні ми йдемо і маємо одну ночівлю в горах в наметах і біля багаття. 2х денний похід по Карпатам дасть можливіть відчути, що це є, похід, і ближче познайомитись з Карпатами з середини.
Є багато варіантів таких Турів: Говерла — Несамовите, Близниця (Свидовець), Горганські Водоспади та інші. Але найбіліше таких варіантів є в найбільш популярному районі Карпат, а саме Буковель-Яремча.

Від Яремчі можна піднятися на чудову вершину Явірник 1467 м. При відносно невеликій висоті вершина височає на 900 м над долиною Пруту. Під час підйому на Явірник, наш маршрут походу веде через декілька кліматичних поясів. Спочатку це широколистяні ліси, потім змішані, вище хвойні, і вже перед вершиною — пояс чагарників. Вершина Явірника складена з масивних кам’яних брил і скель, і ділянка походу по Карпатам по гребню хребта Явірник є дуже захоплююча як для дорослих, так і дітей. Останні метри підйому на гору дуже круті, набагато крутіше, ніж на більшість Карпатських вершин. Вид з вершини відкриває Горгани, Чорногору, а також чудові види на долину Прута і рівнини Прикарпаття.
Інший цікавий маршрут похода по Карпатам з Яремча це гора Синячка 1401 м. Маршрут походу йде через мальовничу скалу Білий Камінь висотою коло 20 м і далі до Синячки. Білий Камін і менші скали навколо нього дуже красиве місце в Карпатах. Тут часто тренуються скелелази.
Останні метри виходу на Синячку теж скелясті і цікави для підйому.
З Буковеля є 2 цікавих маршрута на 2 дні. Це вершина Малий Горган 1580м. Вершина має дуже круті схили і з неї відкриваються один з найкращих віидів в Карпатах, особливо на вершину Довбушанка 1754 м . По дорозі з Буковеля ми проходимо полонину Бладжив- дуже мальовничу галявину на маршруті цього походу. На цій полонині є колиба – будиночок пастухів яку цікаво оглянути може і переночувати в ньому.
Інший маршрут з Буковеля або Татарова на гору Хом’як 1544м. Це відома гора в Карпатах з правильною конусоподібною формою. Маршрут похода на Хом’як йде мальовничою і легкою серпантиною стежкою по змішаним та хвойним лісам. З вершини яка покрита каміннями відкриваються чудові види на Горгани та Чорногору , а також на курорт курорт Буковель.
Під Хом’яком знаходиться дуже красива полонина Бараня, а в долини річці Женець водоспад Гук.
Ми щиро запрошуємо вас перевірити себе в 2х денному або 3х-, 6ти- денному поході в Карпати . Відчути і побачити гори в поході це яскравий досвід який варто пережити!

Оставить отзыв

Оставьте первый комментарий!

avatar
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!