Інша Туреччина — відгук про похід Туреччиною 2021

Автор:
Дата: 01.11.2021
Оценка:
Турция Даламан поход без палаток

Похід закінчився — залишилось море вражень, якими хочу поділитися.

Туреччина вражає красою, багатством природи та гостинністю. І це знають всі.
Однак відправитись саме в похід, замість звичного all inclussive, означає побачити зовсім іншу Туреччину. І такий вид відпочинку значно багатший емоційно і дозволяє глибше зануритись в атмосферу і автентичність країни.
Дякую нашому гіду-провіднику Vyacheslav Zhegar за насичену і ДУЖЕ різноманітну програму. Ми стільки всього побачили!!! Найкращі місця (самі родзинки і «вишеньки на торті») тієї місцевості, де мандрували (район Дальяна і Даламана).

Море, гори, річки, озера, дивовижні бухти, красиві пляжі, античні міста, наскельні гробниці, неймовірні краєвиди, гранатові сади, живописні села і привітні місцеві жителі.
Пересувалися пішки, на човнах, баркасах, автобусах і автомобілях. Майже щодня долали 12-15 км пішки, щодня купалися в морі або озері, відвідали грязевий курорт Султаніє, де досхочу погрілися в термальних басейнах і грязях, надихались хвойним гірським повітрям і морським бризом.
А ще ми зустрічали неймовірні світанки і проводжали сонце в море — і це емоції, які неможливо передати словами.

Хочу відмітити, що це був лайт похід без палаток. Ночували ми в місцевих пансіонатах — затишні апартаменти, гарячий душ і чиста постіль — важлива деталь для любителів комфорту. А рюкзаки, відповідно, були не дуже важкими. Пишу це для тих, хто хотів би в подібний похід, але не наважується через суворі умови подібних подорожей — є різні варіанти, це не перешкода для мандрів, завжди можна знайти щось, що підійде саме вам.
І ще — в такий похід можна і треба брати дітей.
P.S. Тепер планую Лікійку. Цього разу вже з палатками — хочеться «олінклюзів» похід:)

Оставить отзыв

Оставьте первый комментарий!

avatar
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!