Похід карпатськими Горганами: відгук про подорож до Карпат 2019

Дата: 05.09.2019
Оценка:
Horhany, Carpathians

Метушливе місто відпустило з миром. На короткий час. Тепер ти є тут, серед гір. Звичайні буденні речі поступаються геть іншим обставинам. Приголомшлива і дика краса Карпатських ландшафтів вимагає плати. Тут усе на піку. Усе через подолання, зусилля, волю – як у житті.

Але ти почуваєшся між небом і землею. Адже навколо все не так, як ти звик: інші життєві задачі та їх вирішення, ризикі та незручності, справи та оточення, звуки та аромати, почуття радості і щастя, відчуття життя та подих повітря.

Ти і сам вже інший… Незмінний є тільки Творець. Він кожну мить поряд. Його уроки не мають ціни – з вірою пройди через труднощі, гідно здолай перешкоди, не бійся багнюки, бійся забруднити душу.
Ніжно-рожевий схід сонечка заглядає до нашого табору, весело і затишно потріскує вогнище. Попереду новий день, нові краєвиди: полонини, перевали, стежки і гірські потоки. Втома дається взнаки. І, раптом, як найвища нагорода за довгі і важкі випробування та переходи, виникає абсолютно вражаючий пейзаж.

Ти стоїш на вершині, а вона немов ледве пливе серед білих пухнастих хмар, таких густих, що, здається їх можна набрати в долоні і підкинути в гору. Тебе огортає спокійна і вічна тиша. Здається я геть сама на Землі.

Проте самотності немає. Почуваєш себе на зустрічі з Богом. Ти ще не на небі, але вже не на Землі.

Усе через подолання, зусилля, волю – як у житті. Але ти почуваєшся між небом і землею. Адже навколо все не так, як ти звик: інші життєві задачі та їх вирішення, ризикі та незручності, справи та оточення, звуки та аромати, почуття радості і щастя, відчуття життя та подих повітря. Ти і сам вже інший…

Дякую турфірми і чудовій групі за гарний відпочинок.

Оставить отзыв

Оставьте первый комментарий!

avatar
Заказать звонок
+
Жду звонка!