Новорічний похід 2022 в Горганах

Дата: 10.01.2022
Оценка:
Поход в Горганах на Новый год

Осанні роки, сніг на новий рік пропадає, а отже як завжди треба йти в гори. Звичайно в Карпати, і звичайно з vsevgory.com. Завжди привітні і сніжні Карпати кличуть, чому ж не піти. Зібралось нас семеро і поїхали в Пасічну (маленьке село на Прикарпатті). Перші екстрім враження це підвісний міст. Краса гірської ріки та засніжені схили створюють новорічний настрій.

Завдяки гіду Володі, який пробивав нам глибокий сніг, ми дійшли до нашої «Новорічної колиби» дуже комфортно і швидко. Перекус по дорозі добавив сил і дозволив краще познайомитись із туристами.

Хатинка в лісі, яку використовують переважно літом, виявилась трішки в снігу, прийшлось почистити горище. Гірлянди та бенгальські вогні зробили хатинку затишною, а буржуйка теплою.

Туристи виявились як завжди привітними і веселими, цікаві історії та олів’є дозволили дочекатись до 24.00 і зустріти Новий 2022 рік з шампанським вином та глінтвейном.

В перший день нового року ми пішли снігами і горами до наступного притулку. Краєвиди і гарячий чай – що потрібно в зимових горах. Прийшли досить швидко, розпалили піч і повечеряли дуже смачним рисом на топленому снігу. В таких умовах спальний мішок з -9 комфорту був зайвим, головне що всім було тепло і весело.

Наступного дня ми вже спускались у найближче село і повертались до Станіслава.

Яскраві враження і теплі спогади. Погода і гори були до нас поблажливі. А ми були веселі і задоволені.

Дякую Славі і Володі за організацію, а туристам попутчикам за компанію.

Оставить отзыв

Оставьте первый комментарий!

avatar
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!