1. Главная
 2. Карпаты
 3. Норвегия
 4. Турция
 5. Исландия
 6. Сванетия
 7. Другие маршруты
 8. Отзывы
 9. Статьи
 10. Расписание
 11. Вопросы
 12. English/Français

Тиждень емоцій та щастя, Даламан травень 2016(відгук, про похід у Туреччину))

В похід по Даламану я їздила зі своїм чоловіком - відпочити від буднів, спробувати щось нове - такий вид відпочинку особисто для мене був вперше.

Наші пригоди почались ще вдома до початку мандрівки - коли відмінили рейс з Івано-франківська й ми спізнились в похід прибувши в Даламан о 12 ночі, замість 11 год ранку. Зате по дорозі на пляж Сарсала, де вже були решту учасників ми зістріли дикобраза, який біг перед таксі метрів 300, й вже тоді ми зрозуміли, що похід обіцяє бути цікавим та насиченим)

Прибувши на місце, ми швидко розклали палатки й полягали спати й лиш зранку побачили, в якому красивому місці розпочався наш похід.

В цей день ми вирушили до руїн Аримакса. На шляху були надзвичайної краси краєвиди: море, гори, яхти. Та черепахи - їх тут багато))

Наступного дня ми рушили в м. Дальян, де перпливши в човні протоку Намнам пішли на екскурсію в древнє м. Каунас.

Незважаючи на зливу, ми піднялись на гору Кавн, де, з одного боку, було видно все місто , наче на долоні, а з іншого як в море впадає річка. Й ці краєвиди варті того, щоб піднятись на гору навіть в дощ. Щодо Каунасу, все гарно збережене, й побувавши там , наче переносишся на кілька століть назад.

Після Каунасу ми пішли на м. стоянки, але, виявилось, що від останнього походу, який Вячеслав тут проводив тут перерили дорогу, перекрили стежку й нам прийшлось шукати інше місце для стоянки.

Місце, придатне для стоянки ми знайшли біля 10год ночі. А вночі пішла злива, сильна злива. Й саме в цю ніч, в палатці, після втоми насиченого подіями й враженнями дня, під шум дощу, поряд з коханим чоловіком я відчула себе по-справжньому щасливою. Й без готелю, без гарячого душу))

Наступного дня ми зробили це - піднялись на найвищу гору Евлемез. Враження - надзвичайно красиво. Ту саму бухту, гору, затоку ми бачили кілька раз з різних кутів обзору - й це було щось особливе - вони кожного разу відкривались по іншому у своїй красі. А ще дорога, асфальтована, на саму гору.На жаль, коли ми вийшли на гору, пішла злива, й гору затягнуло хмарами.

А потім було озеро Кейджегиз. Величезне, в якійсь мірі казкове, озеро. Особисто для мене, озеро було краще моря)). Поряд з озером, зовсім поруч від нашої стоянки виявились термальні басейни з лікувальним намулом. Термальна гаряча вода в поєднанні з приємною прохолодою прісного озера були чудовим подарунком-релаксацією після скількох днів походу.

Останній день походу почався з прогулянки на кораблику з Озера, через річку до моря. Це було круто. Це одне з найяскравіших вражень, й вважаю, кораблик потрібно внести в обовязковий пункт даного походу.

Й накінець, кілька слів про Славіка Жегара, організатора походу. Вячеслав - цікава, неординарна особистість, до кожного знайде підхід, відкритий у спілкуванні, позитивний. Про це без коментарів може підтвердити навіть той факт., що в поході були учасники, які з ним вже були втретє та вчетверте.

Всім учасникам, та окремо Вячеславу - дякую вам за час, проведений разом. До нових зустрічей в нових походах.

П.С. Фото й наполовину не передають пережитоих емоцій та щастя))

Добавить комментарий


У нас действует постоянная система скидок.

 1. Для тех, кто приезжает повторно 10%.
 2. Для тех, кто написал отзыв о походе, скидка 10 долларов, Карпаты 100 грн.
 3. Скидки студентам и школьникам: 20%
 4. Дети до 16-ти лет в сопровождении взрослых получают скидку в 30%.
 5. Группа более 4-ех человек – 10% скидки, от 6-ти человек – 20%, более 10-ти – 30%.
 6. Кандидатам наук 10%,  Учителя 10%
 7. Семейные пары 10%, брат и сестра 10%
 8. Для тех, кто берет гитару 10%
 9. Для туристов, которые идут повторно по тому же маршруту 40% (поход в Карпаты), в другие регионы 20%

 Для группы 4 человека и меньше, скидки не действуют.

Большинство скидок не суммируется.

Контакти

gorgany@rambler.ru

karpaty.tur@gmail.com

+(380) 67-342-84-07 Слава

(+38) 050 221-99-98 Слава

(+7) 905-677-72-65 Света

gorgany_slava